Waluty:
reebok sneakersy ,puma sneakersy ,trampki damskie adidas,trampki adidas damskie ,sneakersy adidas
Str. główna ::  Polityka prywatnosci

Polityka prywatnosci


1. Jakie informacje o klientach są gromadzone i przechowywane?

Gromadzimy dane osobowe i informacje nieosobowe na tej stronie. Dane osobowe obejmują: Informacje, które zbieramy na tej stronie internetowej w celu identyfikacji lub kontaktu z klientami, takie jak pełne imiona, adres, adres e-mail, numery telefonów. Dane osobowe są oferowane przez klientów przy otwieraniu kont, składaniu zamówień lub kontaktowaniu się Obsługa klienta. Informacje te są wykorzystywane wyłącznie w celu opisanym w niniejszej Polityce prywatności.

Informacje nieosobowe obejmują:

Informacje, które zbieramy na tej stronie związane z korzystaniem z tej witryny, takie jak informacje demograficzne i inne anonimowe dane statystyczne. Informacje te są wykorzystywane do analizy i ulepszania tej witryny internetowej oraz do optymalizacji doświadczeń naszych klientów.

2. Jak wykorzystujemy i dzielimy się informacjami?

Używamy danych osobowych i informacji nieosobowych wyłącznie w celu opisanym w niniejszej Polityce prywatności i obiecujemy, że nie będziemy udostępniać danych osobowych klientów innym osobom bez zgody klientów.

Możemy udostępniać Dane Osobowe stronom trzecim, które oferują usługi, takie jak przetwarzanie i autoryzacja płatności, ochronę przed oszustwami i ograniczeniem ryzyka kredytowego, dostosowywanie produktów, realizację zamówień i wysyłkę, dystrybucję materiałów marketingowych i promocyjnych, ocenę witryny internetowej, ale my zezwalamy na nie tylko korzystać z informacji związanych z oferowanymi usługami.

3. W jaki sposób chronimy dane osobowe klientów?

Używamy różnych środków bezpieczeństwa, w tym technologii szyfrowania Secure Socket Layer (SSL), w celu ochrony danych osobowych, które zbieramy na stronie internetowej. Jeśli klient chce zarejestrować się jako członek naszej strony internetowej, adres e-mail i hasło są potrzebne do utworzenia i zalogowania się na konto klienta. Klienci powinni zachować ostrożność, przekazując informacje o zamówieniu innym osobom. Jeśli klient zapomni swojego hasła do konta lub dowie się o jakiejkolwiek utracie, kradzieży lub nieuprawnionym użyciu jego konta lub konieczności poprawienia informacji o zamówieniu, może on skontaktować się z naszym działem obsługi klienta za pośrednictwem poczty elektronicznej lub usługi online.

Powrót
Copyright © 2020 www.sniezynka-szczyrk.pl